GODZINA :
Witam :D |
| DUMBAS | 02.04.2012 19:54:06 |
Grupa: Użytkownik Posty: 27 #910123 Od: 2012-3-31 | Witam jestem GRZESIO z cs'a znany jako <DUMBAS> |
| JARO | 03.04.2012 19:33:57 |
Grupa: Administrator Posty: 113 #910989 Od: 2012-3-31 | Siema , Grzesio jest dobry jest już 3 dni na forum a dopiero teraz się wita xD |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |